Klinika Leczenia Uzależnień Przebudzenie

Klinika Leczenia Uzależnień Przebudzenie

Ośrodek Terapii Uzależnień „Przebudzenie” w Wrocławiu jest przestrzenią, w której osoby zmagające się z uzależnieniami mogą odnaleźć wsparcie, zrozumienie i skuteczne metody leczenia. Ośrodek specjalizuje się w leczeniu alkoholizmu oraz innych uzależnień behawioralnych, takich jak seksoholizm, patologiczny hazard, zakupoholizm i uzależnienie od Internetu. Oferując indywidualne programy terapeutyczne, które uwzględniają mechanizmy psychologiczne oraz auto-diagnozę osoby uzależnionej, ośrodek umożliwia osiągnięcie pozytywnych efektów kompleksowej terapii uzależnień.

Ośrodek „Przebudzenie” cechuje się spokojną atmosferą, która sprzyja skupieniu na sobie oraz na własnych problemach. Komfortowo wyposażone pokoje, przestrzenie wspólne w wysokim standardzie, a także otoczenie sprzyjające odzyskaniu równowagi, umożliwiają pacjentom odnalezienie źródła problemów i podjęcie skutecznych kroków w celu ich rozwiązania. Doświadczona kadra ośrodka, składająca się z psychologów, specjalistów terapii uzależnień, psychiatrów i innych profesjonalistów, zapewnia fachową pomoc i wsparcie na każdym etapie leczenia.

Programy leczenia w „Przebudzeniu” są holistyczne, oparte na terapii poznawczo-behawioralnej, które pomagają pacjentom nie tylko odzyskać kontrolę nad swoim życiem, ale także zrozumieć i zaakceptować swoją przeszłość oraz otworzyć się na przyszłość. Zajęcia integracyjne, mitingi Wspólnoty Anonimowych Alkoholików oraz wsparcie dla osób współuzależnionych dopełniają całościowej oferty ośrodka. Dzięki profesjonalnej terapii uzależnień w „Przebudzeniu”, pacjenci mogą uzyskać trwałą przemianę, odzyskać psychiczną równowagę i gotowość do powrotu do swojego środowiska, będąc wyposażonym w umiejętności kontroli emocji, radzenia sobie z pokusą powrotu do nałogu i życia w abstynencji.

Dane kontaktowe

Klinika Leczenia Uzależnień Przebudzenie
Leszczynowa 29, 55-114 Ligota Piękna
Telefon: +48 733 123 300